H463K4BDA
MFR.Part #
H463K4BDA
JLCPCB Part #
C3533168
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS