YR1B21R5CC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B21R5CC
JLCPCB Part #
C1399535
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS