ER7439RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER7439RJT
JLCPCB Part #
C1403593
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 39Ω 3W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS