ER585R6JT
MFR.Part #
ER585R6JT
JLCPCB Part #
C3507630
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 5.6Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS