ER5815RJT
MFR.Part #
ER5815RJT
JLCPCB Part #
C3521205
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 15Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS