ER5856RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER5856RJT
JLCPCB Part #
C1405015
Package
Plugin
Description
0ppm/℃~+60ppm/℃ 56Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS