EP5WS33RJ
MFR.Part #
EP5WS33RJ
JLCPCB Part #
C1368438
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS