EP1W100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
EP1W100RJ
JLCPCB Part #
C3442550
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS