HSA5050RJ
MFR.Part #
HSA5050RJ
JLCPCB Part #
C1525472
Description
50W 50Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS