DT13-12PB-B016
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
DT13-12PB-B016
JLCPCB Part #
C5333516
Package
弯插,P=1.45mm
Description
-55℃~+125℃ 12P 13A 2 250V 2x6P 4.44mm 6 6.35mm Black Right Angle UL94V-0 弯插,P=1.45mm Wire To Board Connector ROHS