CRGV2512J9M1
MFR.Part #
CRGV2512J9M1
JLCPCB Part #
C3972915
Description
-55℃~+125℃ 1W 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS