CRGCQ2512J6K8
MFR.Part #
CRGCQ2512J6K8
JLCPCB Part #
C4118977
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS