CRGV2512F75K
MFR.Part #
CRGV2512F75K
JLCPCB Part #
C3968002
Description
-55℃~+125℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS