CRGV2512J3M9
MFR.Part #
CRGV2512J3M9
JLCPCB Part #
C4246128
Description
-55℃~+125℃ 1W 3.9MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS