CRGV2512J1M2
MFR.Part #
CRGV2512J1M2
JLCPCB Part #
C4345035
Description
-55℃~+125℃ 1.2MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS