CRGV2512F9M09
MFR.Part #
CRGV2512F9M09
JLCPCB Part #
C3912198
Description
-55℃~+125℃ 1W 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS