CRGS2512J27K
MFR.Part #
CRGS2512J27K
JLCPCB Part #
C1722658
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS