CRGV2512F93K1
MFR.Part #
CRGV2512F93K1
JLCPCB Part #
C4217512
Description
-55℃~+125℃ 1W 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS