CRGH2512F93K1
MFR.Part #
CRGH2512F93K1
JLCPCB Part #
C1707233
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS