TJT1501K0J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TJT1501K0J
Description
150W 1kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS