CRGV2512F536K
MFR.Part #
CRGV2512F536K
JLCPCB Part #
C4042630
Description
-55℃~+125℃ 1W 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS