Y16281K10000T9W
MFR.Part #
Y16281K10000T9W
JLCPCB Part #
C3953929
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS