H8249RDCA
MFR.Part #
H8249RDCA
JLCPCB Part #
C1404946
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS