CRGV2512F3M83
MFR.Part #
CRGV2512F3M83
JLCPCB Part #
C4181988
Description
-55℃~+125℃ 1W 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS