CRGV2512F6M98
MFR.Part #
CRGV2512F6M98
JLCPCB Part #
C4193665
Description
-55℃~+125℃ 1W 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS