CRGV2512F2M94
MFR.Part #
CRGV2512F2M94
JLCPCB Part #
C3918968
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.94MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS