CRGV2512F261K
MFR.Part #
CRGV2512F261K
JLCPCB Part #
C4004807
Description
-55℃~+125℃ 1W 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS