ERJ-1TNF1602U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1602U
JLCPCB Part #
C4324978
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS