CRGV2512F1M1
MFR.Part #
CRGV2512F1M1
JLCPCB Part #
C3980472
Description
-55℃~+125℃ 1.1MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS