CRGH2010J7M5
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010J7M5
JLCPCB Part #
C2134740
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS