CRGV2010F7M5
MFR.Part #
CRGV2010F7M5
JLCPCB Part #
C3921202
Description
-55℃~+125℃ 500mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS