CRGS2010J4M7
MFR.Part #
CRGS2010J4M7
JLCPCB Part #
C4180903
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS