CRGV2010J3M6
MFR.Part #
CRGV2010J3M6
JLCPCB Part #
C4121207
Description
-55℃~+125℃ 3.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS