CPF0402B220RE1
MFR.Part #
CPF0402B220RE1
JLCPCB Part #
C2092929
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS