CRGV2010J390K
MFR.Part #
CRGV2010J390K
JLCPCB Part #
C4279538
Description
-55℃~+125℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS