3430A2F27RTD
MFR.Part #
3430A2F27RTD
JLCPCB Part #
C20452934
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS