CRGV2010F8M25
MFR.Part #
CRGV2010F8M25
JLCPCB Part #
C4131303
Description
-55℃~+125℃ 500mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS