CRGV2010F1M5
MFR.Part #
CRGV2010F1M5
JLCPCB Part #
C4217932
Description
-55℃~+125℃ 1.5MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS