CRGV2010F6M98
MFR.Part #
CRGV2010F6M98
JLCPCB Part #
C4017247
Description
-55℃~+125℃ 500mW 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS