CRGV2010F6M04
MFR.Part #
CRGV2010F6M04
JLCPCB Part #
C3958066
Description
-55℃~+125℃ 500mW 6.04MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS