RMC1/2-9R09FTE
MFR.Part #
RMC1/2-9R09FTE
JLCPCB Part #
C20093762
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 750mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS