ERJ-S1DD3652U
MFR.Part #
ERJ-S1DD3652U
JLCPCB Part #
C1709220
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS