3430A3F300RTE
MFR.Part #
3430A3F300RTE
JLCPCB Part #
C20439641
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS