CPF0603B10K7E1
MFR.Part #
CPF0603B10K7E1
JLCPCB Part #
C4040869
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS