CRGV2010F63K4
MFR.Part #
CRGV2010F63K4
JLCPCB Part #
C4343777
Description
-55℃~+125℃ 500mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS