RQ73C1E4K75BTD
MFR.Part #
RQ73C1E4K75BTD
JLCPCB Part #
C2084151
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS