CRGH1206J560K
MFR.Part #
CRGH1206J560K
JLCPCB Part #
C4133207
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS