CRGV2010F634K
MFR.Part #
CRGV2010F634K
JLCPCB Part #
C4207907
Description
-55℃~+125℃ 500mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS