CRGV2010F604K
MFR.Part #
CRGV2010F604K
JLCPCB Part #
C3972080
Description
-55℃~+125℃ 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS