CRGV2010F56K2
MFR.Part #
CRGV2010F56K2
JLCPCB Part #
C4185518
Description
-55℃~+125℃ 500mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS